Rozmiar tekstu A A A
lofty.truso.pl / aktualności

lofty.truso.pl / aktualnościInformacja o nowej inwestycji na info.elblag.pl

Zgodnie z zapowiedzią od grudnia rusza przedsprzedaż loftów przy ul. Królewieckiej 21 c w Elblągu. Projekt jest w końcowym etapie uzgodnień, a cała inwestycja będzie projektowana i wykonana przez elbląskie firmy.

Nieruchomość położona jest w śródmiejskiej części Elbląga, w pobliżu centrum miasta, na terenie gdzie niegdyś była fabryka cygar, a później Zakłady Odzieżowe Truso. Na parterze budynku będą znajdowały się lokale usługowe, handlowe, rozrywkowe i gastronomiczne, a na pierwszym i drugim piętrze znajdą się lokale mieszkalne. W budynku przewiduje się wykonanie ok. 100 mieszkań o powierzchni od 36 do 100 m2 oraz  8 lokali usługowych o powierzchni od 100 do 200 m2, w cenie od 3 900 za m2. 

Na poddaszu powstaną typowe lofty, z niepowtarzalnymi elementami przemysłowymi, stumetrową powierzchnią i wysokością pomieszczeń ponad 4,3 m. Do dyspozycji właścicieli lokalu będą strzeżone, podziemne garaże lub miejsca postojowe. Każdy mieszkaniec będzie miał również zapewnione indywidualne ogrzewanie gazowe, dzięki czemu ciepła woda i ogrzewanie będą dostępne cały rok, niezależnie od okresu grzewczego. 
 
Oferowane miejsce znajduje się w doskonałej lokalizacji - centrum miasta, z którego w przysłowiowe pięć minut można pieszo dotrzeć od przedszkola, szkoły, kina, poczty, centrum handlowego, kręgielni, krytego basenu, lodowiska i wszystkich potrzebnych urzędów. 

Właściciele nieruchomości w najbliższym czasie ogłoszą konkurs na nazwę obiektu, z uwzględnieniem jej historycznych aspektów (przed laty znajdowała się tam fabryka cygar Loeser & Wolff). 

Ci, którzy w grudniu zdecydują się na zakup mieszkania w tym miejscu będą mieli wpływ na ostateczny kształt swojego lokalu. Ich sugestie będą uwzględniane w projekcie.  Będzie też możliwość skorzystania z porad   projektantów wnętrz, którzy będą służyli pomocą w aranżacji pomieszczeń.

Wysoką jakość wykonania zapewni firma ELZAMBUD, która jest doświadczonym i znanym na elbląskim rynku wykonawcą. 

Więcej informacji można uzyskać w Biurze Sprzedaży mieszczącym się przy ul. 1 Maja 1 w Elblągu  (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 17:00) lub pod numerami tel. (55) 641 90 00,  606 995 873,  609 555 000

Źródło: www.info.elblag.pl